error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Штрафи повністю пустять на ремонт доріг

Автор: Bалерій Кравчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12


 • Суспільство
 • ДорогиШтрафы повністю пустять на ремонт доріг В більшості регіонів Росії гроші, що збираються з водіїв за допомогою камер автоматичної фіксації порушень ПДР, потрапляють до місцевих бюджетів і витрачаються на все, що завгодно крім дорожньої галузі. У Московській області вирішили відмовитися від цього принципу.
  Максим Строкер

  Штрафи з камер автоматичної фіксації вже давно і звично сприймаються регіональними владами по всій країні в якості рядового джерела доходу місцевого бюджету. Одним з небагатьох регіонів, який спрямовує всі штрафні гроші на ремонт доріг, стане з 1 січня 2019 року Підмосков'ї. Днями Мособлдума схвалила зміни до Закону Московської області «Про дорожній фонді Московської області».

  — Отримані кошти від порушень ПДР підуть на дорожню діяльність, у тому числі на забезпечення безпеки дорожнього руху, ремонт і утримання автодоріг, — процитувала прес-служба міністерства регіонального транспорту і дорожньої інфраструктури слова свого міністра Олексія Гержика.

  На даний момент підмосковний бюджет щорічно отримує з камер автоматичної фіксації порушень ПДР близько 5 млрд. рублів.

  11 жовтня 2018 року стало відомо, що Управління Федеральної антимонопольної служби по Москві (УФАС) викрило три компанії та одного індивідуального підприємця в картельній змові в ході торгів на право проведення ремонту доріг в Підмосков'ї.

  — Московське УФАС Росії виявило ознаки антиконкурентної угоди в ході аукціону на право проведення ремонту доріг в Московській області, проведеного ДБУ МО «Мосавтодор». В аукціоні брали участь АТ «САХ району Новокосіно», ТОВ «Сов-Груп», АТ «Фірма Новобуд» та ІП Ст. Е. Галанова. Початкова (максимальна) ціна контракту — 128 млн. рублів, — йдеться в повідомленні відомства.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 10
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Штрафи повністю пустять на ремонт доріг | Та4ани
  0.014746