error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Самохідна платформа Rinspeed Snap отримає продовження

Автор: Bалерій Гнатюк

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12

Швейцарська компанія Rinspeed розробила міні-версію модульного безпілотника Snap — microSNAP. Прем'єра новинки відбудеться на початку січня 2019 року на виставці CES в Лас-Вегасі.

MicroSNAP влаштований так само, як і показаний на початку року там же в Лас-Вегасі Rinspeed Snap. «Автомобілі-скейтборд» представляють собою дві окремі частини - самохідну платформу і встановлюється на неї знімний пасажирський або вантажний модуль, що «є лише тимчасовими супутниками на короткі періоди». Відпрацювавши свій термін, знімні капсули будуть утилізовані і замінені новими, що дозволить уникати дорогого і складного оновлення обладнання. На відміну від Snap, пасажирська капсула якого розрахована на чотирьох, microSNAP буде двомісним і зможе швидко доставляти пасажирів, які не бажають користуватися загальними таксі».

У червні Rinspeed заявила про створення підрозділу для дрібносерійного виробництва Snap, але переговори з інвесторами все ще ведуться. Тим часом один з найвідоміших виробників» представив власний варіант системи Snap. «Оскільки наслідування, як відомо, - найщиріша форма лестощів, автор ідеї Френк Риндеркнехт сприймає це з гумором і посмішкою», - зазначає компанія.

Разом microSNAP компанія привезе в Лас-Вегас роботизовану станцію, яка поєднує і розділяє шасі і капсули, одночасно заряджаючи їх.

Джерело: Rinspeed


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 18
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Самохідна платформа Rinspeed Snap отримає продовження | Та4ани
0.010832