error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Мандрівник перетворив Mercedes Sprinter в будинок на колесах

Автор: Bалерій Мельниченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12

Програміст Олег з Москви самостійно створив автодім на базі Mercedes-Benz Sprinter. Тепер він подорожує на ньому по Європі.

Переробка Мерседес Спринтер в будинок на колесах зайняла три роки, так як Олег працював в основному на вихідних і у відпустці. Мікроавтобус розрахований на два людини.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

В салоні Mercedes Sprinter з'явилися два спальних місця та диван. Також передбачені різноманітні шафи, кухня з плитою і раковиною, а також санвузол.

Будинок на колесах вже пройшов перше випробування 45-денним подорожжю. Олег вирушив на Спринтере в Норвегію і подолав 10 тис. км. Детальніше про саморобному автобудинку можна дізнатися з відео.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 14
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Мандрівник перетворив Mercedes Sprinter в будинок на колесах | Та4ани
0.01332