error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Коли не потрібно платити за евакуацію машини на штрафмайданчик

Автор: Григорій Васильєв

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-11


Фото: ГИБДД РФ З московських вулиць почали зникати автомобілі без номерів. В цьому немає ніякої містики, просто Антитерористична комісія прийняла рішення прибирати з доріг підозрілі машини, які співробітники правоохоронних органів не змогли впізнати. З початку року евакуатори забрали вже більше 2000 авто.
Єрмолаєва Світлана

Подібні автомобілі продовжують евакуювати і зараз, про це інформує офіційний аккаунт «Московський транспорт» в мікроблозі. Навіть якщо припаркований транспорт за всіма правилами, його теж можуть помістити на вантажівки з маніпулятором і відправити в «автотюрьму».

Автомобілісти, які отримали такий «подарунок», збиваються з ніг: ніякої довідкової інформації, куди відправляють непізнані машини, відповідальні за це служби знущально не дають. Їдьте, мовляв, і самі перевірте всі штрафні стоянки.

У столиці безномерних «потеряшек», чиї водії не порушували правил паркування, відвозять за трьома адресами: вулиця Южнопортовая, вл. 37а, проїзд Ентузіастів, вл. 3 і Варшавське шосе, територія навпроти пл. 263. Якщо ж автомобіль стояв з порушенням Правил, то доведеться шукати його по всіх штрафстоянкам Москви.

Варто відзначити, що за евакуацію з платних місць власнику платити не доведеться. Крім того, представники «Московського транспорту» стверджують, що в результаті цих робіт було знайдено 500 авто, що знаходились в розшуку.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 13
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Коли не потрібно платити за евакуацію машини на штрафмайданчик | Та4ани
0.013679