error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

В Euro NCAP підозрюють ряд виробників у підробленні при краш-тестах

Автор: Костя Павлюк

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-11


Фото www.driving.co.uk Європейське агентство Euro NCAP і його партнер страхова компанія Thatcham Research можуть довести, що деякі бренди надавали для випробувань спеціально обладнані машини.
Іван Флягин

Після перевірки експерти Euro NCAP виявили в розбитих примірниках деталі з написами «тільки для краш-тестів» і «Euro NCAP». Такі штампи були нанесені на подушках безпеки, кріплення Isofix для дитячих крісел, а також на деяких інших елементах, які впливають на рейтинг безпеки автомобіля.

В ході розслідування представники автозаводів і постачальників автокомпонентів підтвердили підозри, повідомивши, що спеціальні екземпляри з маркованими деталями дійсно збираються окремо від серійних машин.

У свою чергу автовиробники пояснили ситуацію наступним чином: робітники заводу маркують деталі зазначеним способом, щоб їх встановили в термін, щоб уникнути зриву випробувань. У зв'язку з цим на виробничому майданчику автомобілі для краш-тестів оформляються як спецзамовлення,

В Euro NCAP утвержадют, що кожна підозріла модель пройшла повторну перевірку на випадково обраному примірнику.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 15
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


В Euro NCAP підозрюють ряд виробників у підробленні при краш-тестах | Та4ани
0.013855