error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Найдоступніший Lamborghini оцінили у 30 тисяч євро

Автор: Павло Рудьківський

Дата підготовки матеріалу: 2018-09-23

У Польщі на продаж виставили суперкар Lamborghini Aventador всього за 30 тис. євро. Ні, мова не йде про розбитий суперкар або про яку-небудь копію Ламборгіні. Польські майстри створили стіл Lamborghini.

Оригінальні меблі розробили в ательє Design Epicentrum Manufacture. Стіл досягає 1,9 м в ширину, 1,6 м у глибину і 80 см у висоту і повністю повторює передню частину Lamborghini Aventador.

Польські меблевики детально відтворили ніс Ламборгіні, його колеса і навіть карбонові гальма. Мало того, покупець може замовити диодную підсвічування в фарах і вибрати один з 200 кольорів.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Цікаво, що стіл буде набагато ексклюзивніша, ніж справжній Lamborghini Aventador, адже планують випустити лише 44 таких стильних предмета меблів. До речі, це не перший предмет інтер'єру у вигляді автомобіля — на Заході подібні вироби дуже популярні.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 36
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Найдоступніший Lamborghini оцінили у 30 тисяч євро | Та4ани
0.013136