error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

За зберігання машини у особистому гаражі доведеться платити втридорога

Автор: Павло Лазарев

Дата підготовки матеріалу: 2018-09-14


Фото: Сергій Іванов Ставите своє авто в особистий гараж або на власний машино-місце в теплому підземному паркінгу? Як зручно — не потрібно прогрівати та зчищати з машини взимку сніг, завжди є місце для стоянки та ремонту, так і злодюжкам зайва перешкода для викрадення. Але ще трохи, і сусіди перестануть вам заздрити.
Ліка Затворна

Черговий спосіб поповнити бюджет країни руками автовласників придумали наші політики. Так, лідер ЛДПР Володимир Жириновський виступив з ініціативою сильно підвищити вартість страховки для тих, хто не часто використовує свої транспортні засоби.

Іншими словами, покарати рублем і без того нездатних на витрати, пов'язані з щоденної експлуатацією автомобіля, росіян.

Сюди за умовчанням потрапляють «проліски», серед яких досить багато пенсіонерів, які змушені їздити на машині виключно в літній період часу на дачу, щоб хоч якось прогодувати себе вирощеними овочами-фруктами.


Також взимку відмовляються від використання машин малодосвідчені водії, які віддають перевагу повільне пересування по сухому асфальту в теплу пору року. Втім, проблеми індіанців шерифа не хвилюють.

— В гаражах порошаться тисячі машин. Це мертвий капітал, і його потрібно виводити на ринок, проявивши свою байдужість і до тих, і до інших, заявив пан Жириновський.

Свою ідею законотворець виклав у Держдумі прямо на парламентських слуханнях з приводу тарифної реформи ОСАЦВ, де крім іншого було запропоновано провести її в кілька етапів. У їх числі — розширення тарифного коридору, скасування низки коефіцієнтів і введення полісів з різними лімітами і термінами дії.

За лівий техогляд будуть сажать6686
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 21
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


За зберігання машини у особистому гаражі доведеться платити втридорога | Та4ани
0.014941