error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Унікальну амфібію втопили під час тест-драйву (відео)

Автор: Єгор Карпов

Дата підготовки матеріалу: 2018-08-18

Амфібія Hobbycar дуже рідкісний автомобіль, адже всього в 1992-1995 роках у Франції випущено лише 50 таких машин. Один з них довгий час зберігався в музеї американського міста Нешвілл.

Час від часу Hobbycar вивозили на озеро Теннесі разом з ще однієї рідкісної амфібією – німецьким Amphicar 1960 року. Нерідко на такі тест-драйви брали і пасажирів. Під час однієї такої прогулянки французький автомобіль почав різко набирати воду і незабаром затонув.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Водія і пасажирів (серед яких були діти 5 і 9 років) вдалося пересадити в Amphicar, але врятувати саму машину не вдалося. Лише кілька днів потому амфібію аквалангісти виявили та її змогли дістати з дна озера.

Як не дивно, авто потопельник перебуває в стерпному стані. Найбільше питання викликає 1,9-літровий 92-сильний турбодизель Peugeot, але в крайньому випадку знайти двигун для заміни буде нескладно.

Топжир via Jalopnik


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 52
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Унікальну амфібію втопили під час тест-драйву (відео)</a></h1> | Та4ани
0.012425