error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Автовиробникам загрожують мільярдні штрафи з-за невідповідності новим нормам WLTP

Автор: Катерина Кульчіцька

Дата підготовки матеріалу: 2018-08-10

Автовиробникам, які до 2021 року не скоротить шкідливі викиди до норм, встановлених новими стандартами WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure), загрожують штрафи в розмірі понад 14 мільярдів євро.

За даними аналітичної компанії IHS Markit, цю суму розділять 27 автомобільних брендів, представлених на ринку ЄС. За розрахунками експертів, до 2021 році вони зможуть принизити рівень СО2 тільки до 122.9 г/км, тоді як норма до цього часу складе 114.9 г/км. В 2020 році таке «відставання» може коштувати компаніям 11 млрд. євро, а в 2021-му - 14 млрд. євро. Тобто в середньому сума штрафу з кожного проданого автомобіля складе 624 євро і 814 євро відповідно.

У той же час аналітики IHS Markit вважають, що 25 автовиробників, що пропонують свою продукцію на ринку Європи, Близького Сходу і Африки, зможуть досягти поставлених завдань. Одним з факторів успіху стане електрифікація і гібридизація існуючих моделей. Також експерти пропонують звернути увагу на технології, що знижують рівень шкідливих викидів, такі як світлодіодне освітлення, покращена термоізоляція і високоефективні генератори.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 27
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Автовиробникам загрожують мільярдні штрафи з-за невідповідності новим нормам WLTP | Та4ани
0.015751