error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Нерозмитнений авто спустошив кишені українця на 1,2 мільйона

Автор: Степан Орлов

Дата підготовки матеріалу: 2018-08-10

Пару місяців тому ми писали тобі про суперкар Lamborghini Huracan 2017, конфіскований на митному посту «Ягодин» за заниженою в 2,5 рази вартістю. Тепер історія отримала своє продовження.

Як повідомляє прес-служба ГФС, кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати митних платежів за Ламборгіні Хуракан було направлено до суду.

В ході досудового розслідування встановили, що власник авто з Харкова та митних платежів він недоплатив на 1,2 млн. гривень. Ціна Ламборгіні становить 193 тис. євро, а не 71,2 тис., як він вказав.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Харків'янин провину визнав і сплатив відсутню суму. Відповідно до ГФС вирішили направити до суду клопотання про звільнення власника Lamborghini від кримінальної відповідальності. Очевидно авто тепер йому віддадуть, адже всі митні платежі вже сплачено.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 56
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Нерозмитнений авто спустошив кишені українця на 1,2 мільйона</a></h1> | Та4ани
0.012428