error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

ГФС: за перше півріччя 2018 року в Україну ввезено 612 тисяч машин з іноземною реєстрацією

Автор: Катерина Кульчіцька

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-12

Державна фіскальна служба України опублікувала дані про кількість ввезених в країну з початку року легкових автомобілів з іноземною реєстрацією: 465.9 тисяч в режимі «тимчасового ввезення» і 146.8 тисяч в режимі «транзиту».

Як повідомляє ГФС, на кінець червня терміни перебування в митній зоні України порушили 57.9 тисяч автомобілів, ввезених в країну в режимі «транзиту». Статистики щодо транспортних засобів, ввезених в режимі «тимчасового ввезення» на даний момент немає. Як уточнили в ГФС, терміни їх перебування на території країни ще не завершилися.

В цілому за перше півріччя за фактом порушення термінів «транзиту» работаниками митниці ставлення фізичних осіб складено 14 223 протоколу. Загальна сума штрафів при цьому склала 92 млн. грн. Кількість протоколів про порушення термінів «тимчасового ввезення» - 3 749 на загальну суму 49 млн. грн.

За даними ГФС, з січня по червень поточного року основні імпортери нових легкових автомобілів ввезли в країну 35.5 тисяч автомобілів. При цьому митні платежі становили близько 7 млрд. грн. Для інформацією, за весь 2017 рік у країну було імпортовано 79.5 тисяч нових легковиків», а бюджет поповнився 15.6 млрд. грн.

Джерело: ГФС


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 39
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


ГФС: за перше півріччя 2018 року в Україну ввезено 612 тисяч машин з іноземною реєстрацією | Та4ани
0.010623