error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Дослідження: Водії не вірять в небезпеку набору повідомлень за кермом

Автор: Микола Грищенко

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-12

Видання Risk Analysis: An International Journal опублікувало результати дослідження залежності кількості ДТП та використання мобільних телефонів: повідомлення збільшують ризик ДТП 6.1 рази, дзвінки – в 2.2 рази.

У ході дослідження співробітники Австралійського технологічного університету Квінсленда і Університету Квінсленда опитали 447 водіїв. Кожному з них було запропоновано відповісти на питання, що стосуються передбачуваного ДТП, комфорту водіння, ймовірності відправки текстових повідомлень і дзвінків, а також їх впливу на імовірність ДТП.

Як з'ясувалося, 68% водіїв не вірять, що текстові повідомлення і розмови по телефону під час водіння небезпечні. Причому водії-жінки частіше користуються телефоном, ніж чоловіки. Менш схильні відволікатися на мобільний водії з досвідом, а з віком ця ймовірність знижується. Як вказується у звіті, розмова по мобільному збільшує ризик ДТП в 2.2 рази, а відправлення і читання текстових повідомлень - 6.1 рази.

Як показали спостереження, у країнах з високим рівнем доходу мобільними телефонами під час поїздок користуються 18% водіїв, з низьким і середнім - 31%. Так у США використання мобільного телефону під час водіння є причиною чверті усіх відбуваються в країні дорожньо-транспортних пригод.

Джерело: EurekAlert


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 48
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Дослідження: Водії не вірять в небезпеку набору повідомлень за кермом | Та4ани
0.014474