error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Слідом за Марою Багдасарян позбутися російського громадянства можуть сотні тисяч росіян

Автор: Віка Іванченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-11


Фото tvc.ru Мару Багдасарян — символ, прапор, хоругву і ікону всіх свідомих порушників ПДР Росії — якась громадська організація, яка бореться за тверезий спосіб життя, запропонувала позбавити російського громадянства і навіть висловила готовність оплатити її переїзд на історичну батьківщину (відповідне звернення направлено в Конституційний суд). Бажання не дуже популярного руху попіаритися на одіозною стритрейсерше цілком зрозуміло. Однак скільки ж склянок чистої води треба випити разом (або чим там ще замінюють непитущі-язвенники розбурхують кров і мізки алкогольні напої), щоб дійти до відверто антиконституційних закликів у дусі боротьби з інакомисленням радянської партноменклатури?
Олександр Ростарчук

Ні, чисто по людськи обурення поведінкою і вчинками пані Багдасарян індивідуумів, які відмовилися від вживання градусосодержащих рідин, зрозуміло. Дійсно, скільки можна терпіти безсилля держави в боротьбі з неадекватною громадянкою, наочно демонструє мільйонам росіян, хто чого вартий в нашій країні і провокує багатьох з них на такі ж незаконні прояви свого его.

Але публічно закликати вирішити проблему поза правового поля нічим, погодьтеся, не краще, навіть якщо загрузли в безпробудної тверезості призывальщики відмінно знають, що згідно ст. 6 Конституції РФ громадянин Росії не може бути позбавлений громадянства або права змінити його. Єдине виключення, яке скасовує це правило — отримання громадянства на підставі підроблених документів або завідомо неправдивих відомостей, наданих при зверненні за громадянством Росії. Ну, або в разі добровільної відмови особи від честі бути росіянином.

Хоча, звичайно, спокуса вирішити масу дорожніх проблем настільки кардинальним способом неймовірно привабливий. Адже Мара Багдасарян нехай і сама яскрава, але далеко не єдина представниця дорожніх нігілістів. В країні рахунок громадян, довічно позбавлених прав, йде на сотні. Затриманих за неодноразове вживання спиртного за кермом — на десятки тисяч. А рецидивістів, які отримують «листи щастя» за порушення швидкісного режиму, так і зовсім мільйони. І позбавивши весь цей сомн дорожніх свавільників громадянства РФ, ми набагато раніше 2030 року, про що мріють в уряді країни, досягнемо нульової смертності на дорогах. А автолюбителі, яким пощастить залишитися в державі, стануть під страхом страшного покарання плеститсь виключно у правих рядах з черепашачою швидкістю.

Або навпаки — почнуть літати по повній програмі...


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 46
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Слідом за Марою Багдасарян позбутися російського громадянства можуть сотні тисяч росіян | Та4ани
0.013484