error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

100 нових пасток для водіїв з'явиться на федеральних трасах Підмосков'я

Автор: Анастасія Зайцева

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-22


 • Суспільство
 • Дороги100 нових пасток для водіїв з'явиться на федеральних трасах Підмосков'я Підмосковний Мінтранс вирішив розмістити половину з 200 наявних у його розпорядженні пересувних комплексів фото - відеофіксації уздовж федеральних трас. Мабуть, таким чином влада Московської області спільно з Росавтодором і приступили до виконання травневих указів Путіна, і до поповнення регіонального бюджету.
  Марина Ведяшкина

  Нагадаємо, що президент доручив до 2030 року скоротити смертність на дорогах країни в результаті ДТП майже до нуля. Також за шість років необхідно знизити кількість аварійно-небезпечних ділянок на дорогах. Передбачається, що для цього потрібно посилити відповідальність водіїв за порушення ПДР та підвищити вимоги до рівня підготовки тих, хто виїжджає на дороги загального користування.
  До речі, зниження кількості ДТП вже зафіксували. Аварійність на федеральних дорогах в Підмосков'ї за п'ять місяців 2018 року знизилася майже на 13%, а кількість постраждалих — на 17% у порівнянні з торішніми показниками, повідомили на робочій зустрічі голови Росавтодору Романа Старовойта та міністра транспорту і дорожньої інфраструктури Московської області Ігоря Трескова.


  Фото avtovzglyad.ru

  Причому, згідно з даними Федерального дорожнього агентства, аварійність на трасах Росавтодору знижувалася приблизно на 2,4% і в 2016-му і 2017-му роках. В агентстві впевнені, що таких результатів вдається досягати завдяки якісному аналізу причин кожного ДТП і «після виконання даного аналізу необхідних заходів».

  Між тим, в цьому році Росавтодор планує будівництво і реконструкцію майже 5 км федеральних доріг на території Московської області та ремонт (у тому числі капітальний) 147 км трас. Крім того, на магістралях з'явиться 24 нових пішохідних переходів, 37 світлофорів і більше 21 км металевих бар'єрних огороджень.

  І якщо подібні будівництва реально впливають на підвищення безпеки дорожнього руху, то з встановленням комплексів фото - відеофіксації порушень (особливо пересувних) не все так однозначно. З нерідко дислоцируют там, де знаки штучно обмежують швидкість, хоча ніякої реальної потреби в цьому немає. Настільки ж часто камери ставлять на ремонтованих ділянках доріг, не вивішуючи застережливий про їх присутність знак. У зв'язку з цим багато автоексперти продовжують стверджувати, що головна мета подібних електронних очей не зниження аварійності, а поповнення місцевих бюджетів...

  Штраф за перевищення середньої швидкості хочуть отменить126
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 51
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  100 нових пасток для водіїв з'явиться на федеральних трасах Підмосков'я | Та4ани
  0.013177