error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Toyota Camry повертається в Європу і замінює модель Avensis

Автор: Григорий Янчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-22

Компанія Toyota через 14 років повертає на європейський ринок Camry. Седан почнуть продавати в 2019 році у гібридної модифікації. Разом з цим припиниться виробництво європейського «Авенсиса».

Європейцям запропонують гібридні модифікації Toyota Camry восьмого покоління. Для Японії та США вони комплектуються 2.5-літровим атмосферним двигуном (178 к. с., 221 Нм) доповненим 120-сильним електромотором (202 Нм). Технічні характеристики «європейських» Camry поки не озвучені, очікується, що вони отримають оригінальні налаштування.

В основі моделі лежить нова платформа марки - Toyota New Global Architecture (TNGA). Як кажуть в компанії, TNGA орієнтована на ентузіастів водіння і забезпечує привабливий стиль нарівні з чудовою якістю збірки, високоефективної упаковкою та інноваційними технологіями».

На світовому ринку Toyota Camry з'явилася тридцять шість років тому, в 1982 році, і на даний момент продається більш ніж в ста країнах світу. Щорічно в світі купують більше 700 тисяч автомобілів Camry, а в цілому з моменту старту продажів було продано понад 19 мільйонів одиниць.

У Європі продажі Toyota Camry припинилися влітку 2004 року. Тоді що користується низьким попитом модель замела Toyota Avensis. Зараз все навпаки: Camry замінить Avensis, відправлену у відставку на початку року з тієї ж причини. З появою нової Camry європейська лінійка гібридних моделей Toyota до восьми.

Джерело: Toyota


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 51
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Toyota Camry повертається в Європу і замінює модель Avensis | Та4ани
0.011165