error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Audi буде транслювати ЧС-2018 з футболу

Автор: Анастасія Зайцева

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-13


 • Автомобілі
 • АвтопромAudi буде транслювати ЧС-2018 з футболу Очікуваний, але дуже вдалий хід до СМ-2018 з футболу зробила компанія Audi, запустивши інформаційний сервіс, що дозволяє завзятим уболівальникам бути в курсі всіх подій мундіалю, не виходячи з машини.
  Михайло Ростарчук

  Сервіс називається 2018 World Cup Ticker і у вигляді однойменного програми доступний на всіх моделях Audi, оснащених мультимедійними системами MIB 1 або MIB 2 MMI з підтримкою технології 3G+. Для роботи з ним потрібне підключення до Інтернету. Як підкреслюють представники компанії, «користувач, перебуваючи за кермом, зможе дізнаватися новини про команди і гравців, розклад матчів, загальний залік, результати гри, а також поточний рахунок зустрічі».

  Новина, безумовно, позитивна, якщо б не одне «але». Продажі марки в Росії не такі гарні, як хотілося б. А точніше — падають п'ятий рік поспіль. Досить сказати, що в минулому році було продано лише 16 878 авто з Ингольштада. Так і годо раніше він становили тільки 20 705 штук (для порівняння: у 2013 році компанія реалізувала у нас 36 150 автомобілів). Інакше кажучи, новим додатком зможе скористатися мізерна кількість вболівальників.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 40
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Audi буде транслювати ЧС-2018 з футболу | Та4ани
  -0.9887