error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

З 1 червня 2018 виплати за європротоколом збільшуються на 100%

Автор: Саша Мельник

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-17


lifesafer.ca Банк Росії опублікував розпорядження, яке змінює правила виплат по ОСАГО. Мова йде про тих випадках, коли ДТП оформляється без участі співробітників ГИБДД — в рамках європротоколу.
Максим Строкер

З 1 червня 2018 року максимальний розмір виплати по європротоколу в рамках ОСАГО буде збільшено рівно в два рази — до 100 000 рублів для всіх регіонів країни. За винятком Москви і Московської області, Санкт-Петербурга і Ленінградської області, де з 2014 року діє «безлімітний» європротокол, що передбачає відшкодування потерпілим аж до 400 000 рублів. Розпорядження Центробанку вводить можливість оформити ДТП без участі співробітників поліції навіть у випадку, коли між учасниками події є розбіжності з приводу обставин аварії. Щоб оформити ДТП в такому випадку необхідно буде зафіксувати всі пов'язані з ним обставини з допомогою «технічні засоби контролю і іншими пристроями».

У прес-релізі Центробанку також йдеться про можливість фіксації даних про ДТП за допомогою спеціального мобільного додатку. Але одразу ее уточнюється, що «вимоги до такого ПЗ будуть встановлені Російським союзом автостраховиків за погодженням з Банком Росії». ЦБ також доповнив правила ОСАГО положенням, згідно з яким, у разі оформлення європротоколу з розбіжностями, їх наявність і суть повинні бути письмово викладені учасниками дорожнього події в повідомленні про ДТП.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 55
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


З 1 червня 2018 виплати за європротоколом збільшуються на 100% | Та4ани
0.013764