error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У Росії за лекалами Rolls-Royce побудували новий лімузин ЗІЛ

Автор: Артем Герасимчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-17


wroom.ru У мережі з'явилися фотографії начебто подретушированного Rolls-Royce Ghost з рядом елементів від легендарного радянського лімузина ЗІЛ-41047. Як з'ясувалося, фотошпигуни зловили в Москві автомобіль, зареєстрований під ім'ям ЗІЛ-НАМИ.
Мирон Горін

У всякому разі, про це свідчать відомості, отримані від порталу «Автокод». Не менш цікавим є той факт, що мова йде про саморобному транспортному засобі. У Росстандарте числиться за цією машиною свідоцтво про безпеку конструкції.

Іншими словами, самопальним автоизделие ніякого відношення ні до заводу імені Лихачова, ні до науково-дослідного інституту автомобільного не має.

Ясно одне: «Роллсу» присобачили решітку радіатора, оптики і колісні диски від того самого Зіла. За деякими даними, двигун під капотом цього непорозуміння теж належить вітчизняному лімузину. Ймовірно, хтось просто вирішив поекспериментувати, створивши гібрид радянського авто для перших осіб країни з ультралюксовым британським Rolls-Royce.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 34
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У Росії за лекалами Rolls-Royce побудували новий лімузин ЗІЛ | Та4ани
0.013146