error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Медіацентр Volvo Sensus переведуть на Android

Автор: Григорій Чередниченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-17

Що почалося в 2017 році співпраця Volvo Cars і Google принесло перші плоди — наступне покоління інформаційно-розважальної системи Sensus буде заснована на платформі Android і зможе запропонувати власникам автомобілів бренду підтримку Google Assistant, Google Play Store і Google Maps.

«Залучення сервісів Google до автомобілів Volvo прискорить інновації в області підключення і дозволить поліпшити якість автомобілів. Скоро водії Volvo отримають прямий доступ до тисяч додатків, які полегшують повсякденне життя і роблять підключення до автомобілю більш приємним», - заявив віце-президент з досліджень і розробок Volvo Хенрік Грін, анонсуючи поява Sensus нового покоління «через пару років».

Перехід Sensus на Android дозволить оновлювати програмне забезпечення та встановлювати нові програми автоматично в режимі реального часу, а майбутнім автомобілів Volvo реагувати на потреби клієнтів і пропонувати найсучасніші дані і послуги.

У компанії вважають, що наявність такого сервісу як Google Assistant дозволить водіям сконцентруватися на дорозі, надавши управління клімат-контролем, музичною системою і іншими функціями віртуального помічника. Завдяки підтримці Google Maps, Sensus нового покоління зможе в режимі реального часу інформувати водіїв про трафік, дорожньої ситуації та пропонувати альтернативні маршрути з урахуванням постійно оновлюваних карт.

Як заявив президент Volvo Хакан Самуельссон, співпраця з Google дозволить компанії сконцентруватися на електрифікації лінійки та інших пріоритетних напрямах. У теж час шведи мають намір продовжити розробку власних програм і софта.

Зараз всі нові автомобілі Volvo оснащуються мультимедійною системою Sensus з девятидюймовым сенсорним дисплеєм, використовує програмне забезпечення японської корпорації Mitsubishi Electric.

Джерело: Volvo


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 32
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Медіацентр Volvo Sensus переведуть на Android | Та4ани
0.012688