error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Які секрети оберігають співробітники штрафстоянок АМПП

Автор: Олег Грохольский

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-16


Фото avtovzglyad.ru Ну ось і зі мною трапилася біда — не знайшовши вільного місця на платній парковці біля лікарні ім. Боткіна, кинув машину під заборонним знаком. За що і поплатився — авто евакуювали. Очікуючи такого повороту подій, я навіть не сильно спочатку засмутився: винен — відповім. Проте готовий втратити дуже пристойну суму у вигляді штрафу за неправильну парковку і оплати послуги по переміщенню транспортного засобу я виявився зовсім не готовий до того, що евакуаторники будуть поводитися зі мною як з людиною другого сорту...
Олександр Ростарчук

Але для початку скажу, що не відчуваю жодних докорів сумління з приводу того, що порушив в цей раз ПДР. Ну не міг я з-за погано організованого панами з ЦОДР паркувального простору близько лікувального закладу, який щодня відвідують сотні людей, змушувати свою хвору 86-річну маму топати до клініки чорт знає скільки кварталів від найближчої доступною стоянки. Шкода, що в гонитві за легким заробітком чиновники, відповідальні за логістичні проблеми в місті, настільки байдуже ставляться до хворих людей. Однак факт залишається фактом — у більшості медзакладів міста паркувальних місць (включаючи місць для інвалідів) катастрофічно не вистачає.

В результаті цього інциденту виникли у мене і питання до МАДІ, чиї інспектори фіксують факт порушення правил паркування. Свій старенький Opel Astra я кинув таким чином, що половина корпусу машини припала на платну парковку, а половина — на заборонений для стоянки місце (при цьому парковку я оплатив). Тобто на обличчя досить спірна ситуація. На жаль, вирішується вона, як ми бачимо, не на користь громадянина, хоча за нормами права повинно бути навпаки.


Фото avtovzglyad.ru
 • І вже зовсім «вбили» вашого кореспондента службовці АМПП — структури, яка якраз і займається безпосередньо евакуацією. Ні, авто вони не подряпали і з нього нічого не пропало. Проте умови, у яких на штрафмайданчику, що за адресою проїзд Дубової, володіння 7, довелося чекати на оформлення документів, інакше як скотськими я назвати не можу. Автовласників «приймають» в побутівці, велика частина якої віддано місцевим працівникам. В решту поміщається не більше двох-трьох автовласників, інші товпляться на вулиці. Добре, що в той день було тепло, а як доводиться відвідувачам в люту холоднечу або проливний дощ? До речі сказати, офіс Дептранса під назвою «Московський транспорт», де видають ряд паперів, необхідних для отримання авто зі штрафстоянки порадував відсутністю черг, комфортом, ввічливістю, компетентністю і оперативністю персоналу.

  Але далі — більше. Термінал по прийому грошей, встановлений в побутівці, відмовляється приймати п'ятитисячні купюри, про що свідчить приклеєне до нього оголошення. У мене, на жаль, грошових знаків іншого номіналу не виявилося, тому сплатити викуп машини з 25-відсотковою знижкою (надається, якщо раскошеливаешься тут же) я не зміг. А про те, що в сусідньому загончике є справно працює термінал, службовці «автотюрьмы» не повідомляють.

  ЗНФ незадоволений роботою Московської адміністративної дорожньої инспекции1646
  Фото avtovzglyad.ru
 • Як оскаржити штраф МАДІ за неправильну парковку12269

  Як і про те, що навіть несправний пристрій пятитясячную купюру прийме, а здачу перерахує на рахунок вашого мобільного телефону (про це я дізнався пізніше, зв'язавшись з прес-службою АМПП).

  Зате ті ж службовці досить активно намагалися заборонити мені фотозйомку всього цього неподобства, лякаючи викликом поліції і навіть Росгвардии. Що, пояснили мені в прес-службі відомства, було явною некоректною ініціативою — зйомка території дозволена. Сподіваюся, що після описаного інциденту про це стане відомо і в проїзді Дубового гаю, і в інших аналогічних закладах.

  І залишається додати, що в головному офісі АМПП портал «АвтоВзгляд» запевнили, що скоро на штрафмайданчику, про яку йдеться в матеріалі, запрацює сучасний — комфортний і оснащений всім необхідним — офіс з прийому громадян. Втім, навіть в цей ультрасучасний комплекс краще, все-таки, не потрапляти...


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 54
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Які секрети оберігають співробітники штрафстоянок АМПП | Та4ани
  0.01349