error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Названі російські регіони, в яких не люблять машини LADA

Автор: Єгор Карпов

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-16


Фото: www.kufar.by За підсумками першого кварталу російські продажі LADA досягли 79 114 одиниць — у порівнянні з аналогічним періодом 2017-го показник збільшився на 29%. Наші співгромадяни люблять «Ладу» — на частку вітчизняної марки припадає 20,1% від загального обсягу ринку. Причому найбільшим попитом тольяттинські машини користуються в Дагестані, Кабардино-Балкарії і Калмикії.
Вікторія Базылева

Серед тих жителів Дагестану, що підшукували собі новий транспортний засіб у січні-березні, 60% зупинили свій вибір на LADA. У Кабардино-Балкарії на машини Волзького автозаводу в той же час довелося 52,7%, в Калмикії — 51,8%. Тобто в кожному з цих трьох регіонів свіженькі «Лади» розліталися куди швидше, ніж всі інші легковика разом узяті.

Ще в кількох російських суб'єктах частка LADA склала від 40% до 50% від усіх продажів нових автомобілів. Мова йде про Північної Осетії (49,7%), Карачаєво-Черкесії (48,9%), Удмуртії (44,9%), Чувашії (43,7%), Кіровської області (42,1%), Інгушетії (41,9%) і, власне, Самарської області — батьківщини автобудівника (40%).

ТОП-5 регіонів, в яких тольяттинські авто, навпаки, не шанують, відкриває Сахалінська область. Там ринкова частка вітчизняного виробника не дотягує навіть до 2% — лише 1,8%, повідомляє агентство «Автостат». Слідом ідуть Приморський край (4,4%), Камчатський край, Ненецький автономний округ (по 4,8%), Москва (5,1%) і Калінінградська область (6,2%).


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 79
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Названі російські регіони, в яких не люблять машини LADA | Та4ани
0.014624