error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Volvo S60 залишиться без дизельних моторів

Автор: Анастасія Зайцева

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-16

Компанія Volvo заявила про поступову відмову від дизельних моторів. Першу модель без дизельного двигуна в моторній гамі новий седан S60 – шведська марка представить до кінця поточного місяця.

У лютому поточного року керівництво Volvo заявило, що планує відмовитися від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння і спрямувати всі свої сили на гібриди та електрокари. На той момент промови про повну відмову від ДВС не йшло. Навпаки, планувалося вдосконалювати наявну лінійку.

Зараз же, в компанії анонсували поступовий, але повна відмова від дизельних моторів, підкресливши, що рішення є офіційним і ще раз підтверджує «прихильність Volvo до довгострокового майбутнього за межами традиційного двигуна внутрішнього згоряння».

Першою «без дизельної» моделлю стане новий седан Volvo S60. Майбутній новачок побудований на модульній архітектурі SPA і спочатку буде пропонуватися з чотирициліндровими бензиновими моторами типу Drive-E і двома гібридними установками різної потужності: T6 Twin Engine AWD (340 к. с., 590 Нм) і T8 Twin Engine AWD (390 к. с., 640 Нм), як у універсала V60 нового покоління. Наступного року до них приєднаються «м'які» гібриди на основі бензинових моторів.

Бензинові гібриди в керівництві Volvo називають «перехідним етапом» на шляху еволюції автомобільних силових установок. Починаючи з 2019 року, що заряджаються гібридні і повністю електричні силові установки з'являться у всіх нових моделей марки. Причому, до 2025 року саме електрокари повинні забезпечити половину світових продажів Volvo. Надалі вони повністю замінять бензинові гібриди.

«Наше майбутнє електричне і ми більше не будемо розробляти нові дизельні двигуни. Ми будемо поступово відмовлятися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, використовуючи на шляху до повної електрифікації бензинові гібриди в якості перехідного варіанту», - заявив генеральний директор Volvo Хакан Самуельсон.

Виробництво седана S60 налагодять на новому заводі Volvo Cars в Південній Кароліні, США. Це буде єдине підприємство, що випускає цю модель. Звідси восени поточного року седани почнуть відправляти на всі світові ринки.

Джерело: Volvo


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 46
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Volvo S60 залишиться без дизельних моторів | Та4ани
0.012581