error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У Росії відгукуються Toyota і Lexus з дефектними подушками безпеки

Автор: Анастасія Зайцева

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-16


Фото: www.netcarshow.com «Тойота Мотор» — офіційний дистриб'ютор Toyota і Lexus в Росії — оголошує про проведення нової сервісної акції, що охоплює понад 7600 автомобілів. Виробник виявив несправність датчиків подушок безпеки, багаторазово підвищує ризик травмування водія і пасажирів під час аварії.
Вікторія Базылева

«Причиною відкликання є ймовірність відшарування ізоляційного шару в інтегральних мікросхемах даних датчиків на автомобілях, обладнаних системою подушок безпеки, що включає в себе датчики тиску і/або датчики прискорення. Цей дефект призводить до створення розімкнутого ланцюга в самій мікросхемі» — йдеться в повідомленні Росстандарту.

Простіше кажучи, з-за несправності мікросхеми на приладовій панелі може з'явитися індикатор, що сигналізує про проблеми з подушками безпеки. А в гіршому випадку — эйрбеги не розкриються під час дорожньо-транспортної пригоди. Серйозний Дефект, і тому надовго відкладати візит до дилера власникам відзивних автомобілів не варто.

Під сервісну кампанію підпадають 7638 машин, проданих російськими дилерами в період з червня 2015 року по жовтень 2016. У списку опинилися кросовери Lexus NX і RX, а також мінівен Toyota Alphard і пікап Toyota Hilux. На цих автомобілях працівники сервісів продіагностують датчики подушок безпеки і в разі необхідності замініть їх на нові.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 41
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У Росії відгукуються Toyota і Lexus з дефектними подушками безпеки | Та4ани
0.014187