error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Компанію Subaru звинувачують в обмані споживачів

Автор: Микита Стець

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-16


Фото: www.motortrend.com Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії проводить обшуки у штаб-квартирі Subaru в Токіо. Автобудівника звинувачують в умисному заниженні показників викидів шкідливих речовин в атмосферу і витрати палива.
Вікторія Базылева

У 2015 році американське Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) обличило концерн Volkswagen в навмисному заниженні даних про кількість шкідливих викидів з допомогою спеціального програмного забезпечення. У «дизельгейте» були замішані й інші великі автобудівники — Mercedes-Benz, FIAT Chrysler Automobile (FCA), BMW, Nissan. Тепер же до числа шахраїв зарахували і компанію Subaru.

Японській владі стало відомо про те, що «Субару» систематично фальсифікувала відомості щодо шкідливих викидів і витрати палива за розпорядженням голови відділу тестування нових автомобілів. Вище керівництво при цьому нібито не знало про те, що відбувається в компанії. За даними агентства Kyodo, автобудівник занижував показники моделей Forester і Toyota 86, які збираються на заводі Subaru в місті Ота (префектура Гумма).

У штаб-квартирі автовиробника в даний час проходять обшуки, в ході яких Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії опитує керівників компанії. Надалі перевірки пройдуть і на підприємстві Subaru в місті Ота.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 39
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Компанію Subaru звинувачують в обмані споживачів | Та4ани
0.020745