error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

В Україну почали постачати автогаз з Єгипту

Автор: Алина Бирюкова

Дата підготовки матеріалу: 2016-09-20

Компанія «Газтрон-Україна» (входить в ITL Group) почала імпортувати скраплений вуглеводневий газ єгипетського виробництва. Перший LPG танкер доставив в порт Чорноморська близько 2.5 тисяч тонн палива.

Виробником зрідженого газу є Egyptian Bharaini Derivatives Company. Згідно паспорту якості продукту, яка є в розпорядженні Нафторинку, щільність палива становить 0.51 кг/м3, масова частка пропану -94.8%, бутану і ізобутану – 4.3%, етану - 0.9%. Як зазначає видання, зазначена імпортна поставка є унікальною, оскільки раніше українські морські термінали, проводили перевалювання зрідженого газу тільки на експорт, переважно до Туреччини.

Також зазначено, що імпорт ЗВГ морським шляхом став можливий через цінової ситуації на ринку. У нинішній ситуації з високою вартістю автогазу і нерегулярними оптовими поставками українські імпортери почали використовувати схеми реверсу російського і казахстанського газу з Польщі, а також імпортувати зріджений газ з Італії та Латвії. За словами генерального директора «Газтрон-Україна» Владислава Колодяжного єгипетський газ буде реалізований через біржові торги. Незабаром компанія очікує ще одну поставку скрапленого газу по морю.

Як зазначає УНІАН, від 80 до 85% зрідженого газу в Україні використовується в якості моторного палива. Провідними постачальниками цього товару за підсумками першого півріччя 2016 року є Росія (49.8% в загальному балансі ринку) і Білорусь (21.5%), на власне виробництво припадає 28.7%. За даними консалтингової компанії UPECO в загальному балансі українського ринку світлих нафтопродуктів частка скрапленого газу становить близько 15.5%.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 204
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


В Україну почали постачати автогаз з Єгипту | Та4ани
0.013385