error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Пацієнт буде жити. Частина 9. "Тюнінг" продовжується.

Автор замітки: Ігор Шевчук

Дата підготовки матеріалу: 2017-01-23

Вітаю! Сьогодні продовжу свій багатосерійний серіал про ремонт своєї Славути. Якщо пам'ятаєте, то я в минулих записах демонстрував свою версію "Бед лука". З того часу капот трішки облагородили і зараз він має ось такий вигляд:

 


Поки виглядає не погано (на мій погляд). 

Ну оскільки перед автомобіля ми дещо кастомізували, то були вирішено продовжити тюнінгаторство й на кормі.

У зв'язку з цим на кришці багажного відсіку більше не буде ніяких шильдиків, номерного знаку, а також ключового доступу із-зовні (для цих цілей вже давно чекає придбаний електричний замок).Щодо загального прогресу по ремонту, то роботи тривають. Десь підшпакльовується, десь підварюється. Об'єми робіт — колосальні. Потроху перейшли на правий бік авто.


Відновили правий бризговик...Приміряли підсилювач порога...Приміряли сам поріг...Полатали дірки на підлозі заднього правого пасажира...Вигнули та підігнали метал для короба для заднього пасажира...


Даний етап робіт нічим особливо цікавим не виділяється. Усе виміряється, підганяється, відрізається. Готується до остаточного приварювання.

Думаю, далі буде цікавіше! Переглядів: 365Підписатись
Вас може зацікавитиКоментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Пацієнт буде жити. Частина 9. "Тюнінг" продовжується. | Та4ани
0.015545