error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Пацієнт буде жити. Частина 4. Початок робіт.

Автор замітки: Ігор Шевчук

Дата підготовки матеріалу: 2016-12-21

Як ви зрозуміли із мого попереднього запису, я прийняв рішення автомобіль відновлювати. То ж машину була загнана у бокс й почався процес, який зварювальники на своємо жаргоні називають "раскидать".

Одночасно й розробили міні-план на ремонт.

Першим етапом стало відновлення підлоги в автомобілі. Підлогу, умовно, розділили на чотири зони: водійська, передній пасажир, задній правий пасажир, задній лівий.

Почали відновлення із найстрашнішого місця — пілога водія. Для зручності демонтували двері та позрізали пороги (точніше їхні залишки).

Для відновлення підлоги було два варіанти:

1. Дешевий. Купити заводську підлогу в зборі. В Інтернеті знайшов за 1700 грн. Товщина металу від 0,8 мм. до 1 мм.

2. Дорогий. Гнути, чеканити та варити металом 2 мм. 

Враховуючи той факт, що замовляти підлогу треба було у Запоріжжі, а потім ще якось доставляти його до зварювальника, я вирішив обрати другий варіант й не морочити собі голову. Процес купівлі металу заварювальник  взяв на себе.

Отже, процес відновлення було розпочато.Демонтували двері.й залишки порогів...Відсутність підсилювачів не стало сюрпризом...Права сторона візуально трохи краща. Якщо можна так висловитись.Зрізали труху із задніх арок.


Як я вже писав, почали ремонт із водійської підлоги.

Було виготовлено та вварено "корито" відповідного розміру.


Враховуючи той факт, що ця деталь не заводська, мушу сказати, що вийшло досить акуратно. Я завжди ставився до цих "саморобок" досить скептично, проте майстер свого слова дотримав і зробив досить якісно, як на мене.

Далі буде...


Переглядів: 484Підписатись
Вас може зацікавитиКоментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Пацієнт буде жити. Частина 4. Початок робіт. | Та4ани
0.01316